Competitie-indelingen 2018/2019 bekend!

Het veldseizoen begint voor elk team van Wêz Handich/DOW in het weekend van 7, 8 en 9 september.

 

Wêz Handich/DOW 1

Locatie: Rottevalle

Niveau: Tweede klasse

Speeldag: Zondag

  • Kinea (De Knipe)
  • Koru (Uffelte)
  • Noordenveld (Roden, zaterdag)
  • Olympia (Twijzel)
  • Rodenburg (Leek)
  • SIOS (Wolvega)
  • ZKC ’19 (Zuidwolde)

 

Wêz Handich/DOW 2

Locatie: Rottevalle

Niveau: Reserve derde klasse

Speeldag: Zondag

  • Leeuwarden 2
  • OKO/BIES 2 (Opende)
  • OWK 3 (Oostwold)
  • Rodenburg 2 (Leek)
  • SIOS 2 (Wolvega)
  • WSS 3 (Oude Pekela)
  • ZKC ’19 4 (Zuidwolde)

 

DOW/Wêz Handich 3

Locatie: Eastermar/Rottevalle

Niveau: Reserve derde klasse

Speeldag: Zaterdag

  • De Parabool 4 (Groningen)
  • De Waterpoort 2 (Sneek)
  • DTG 2 (Wijckel)
  • Emmeloord 2
  • Flamingo’s 3 (Buitenpost)
  • Harich 3
  • Oerterp/VKC 2 (Ureterp/Siegerswoude)

 

DOW/Wêz Handich 4

Locatie: Eastermar

Niveau: Reserve derde klasse

Speeldag: Zondag

  • Club Brothers 2 (Groningen)
  • HKC 3 (Hengelo)
  • Juventa 2 (Hardenberg)
  • OKO/BIES 3 (Opende)
  • TFS 2 (Dr. Compagnie)
  • WSS 3 (Oude Pekela)
  • ZKC ’19 3 (Zuidwolde)

 

DOW/Wêz Handich 5

Locatie: Eastermar

Niveau: Breedtekorfbal

Speeldag: Zondag

  • De Pein 4 (Opeinde)
  • NKC 2 (Noordwijk)
  • SIOS 3 (Wolvega)

 

Wêz Handich/DOW 6

Locatie: Rottevalle

Niveau: Breedtekorfbal

Speeldag: Zondag

  • Lintjo 3 (Oldeberkoop)
  • Roreko 3 (De Wijk)
  • Wêz Warber en Fluch 1 (Hempens)

 

Wêz Handich/DOW 7

Locatie: Rottevalle

Niveau: Breedtekorfbal

Speeldag: Zondag

  • De Pein 3 (Opeinde)
  • DES 2 (Norg)
  • Kinea 4 (De Knipe)

 

Wêz Handich/DOW MW1

Locatie: Rottevalle

Niveau: Midweekkorfbal

Speeldag: Donderdag

  • Altijd Kwiek MW2 (De Veenhoop)
  • It Fean/Boelenslaan MW2
  • LDODK/Rinsma Modeplein MW 1 (Gorredijk/Terwispel)

 

DOW/Wêz Handich A1

Locatie: Eastermar/Rottevalle

Speeldag: Zaterdag

  • De Granaet A2 (Dokkum)
  • De Wâlden A3 (Oentsjerk/Tietjerk)
  • DWA/Argo A2 (Bedum)

 

DOW/Wêz Handich B1

Locatie: Eastermar

Speeldag: Zaterdag

  • Invicta/Frigro B1 (Kollum/Gerkesklooster)
  • Harkema B1
  • Oerterp/VKC B1 (Ureterp/Siegerswoude)

 

Wêz Handich/DOW B2

Locatie: Rottevalle

Speeldag: Zaterdag

  • De Pein B1 (Opeinde)
  • OKO/BIES B3 (Opende)
  • Udiros B2 (Nieuwehorne)

 

Wêz Handich C1

Locatie: Rottevalle

Speeldag: Zaterdag

  • Drachten/van der Wiel C2
  • Joure C1
  • Quick ’21 C1 (Oudega)

 

Wêz Handich E1

Locatie: Rottevalle

Speeldag: Zaterdag

  • Boelenslaan E1
  • Drachten/van der Wiel E3
  • Quick ’21 E1 (Oudega)

 

Wêz Handich E2

Locatie: Rottevalle

Speeldag: Zaterdag

  • De Wâlden E2 (Oentsjerk/Tietjerk)
  • Harich E3
  • Vlug & Vaardig E1 (Garijp, vrijdag)

 

Wêz Handich F1

Locatie: Rottevalle

Speeldag: Zaterdag

  • It Fean F1 (Surhuisterveen)
  • Nic. F1 (Groningen)
  • Vlug & Vaardig F1 (Garijp, vrijdag)